Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín

Picture-Taker-8n8Nc8
Prednedávnom sme Vás informovali o najlepších recitátoroch na našej škole. Dnes nám dovoľte podať správu o pokračovaní ich príbehu... 19. marca 2018 sa v CVČ Bytča uskutočnilo okresné kolo Hviezdoslavovho Kubína a našu školu reprezentovali Alex Lörincz, Nicolka Gáliková, Filip Sedlák, Romanka Puchoňová a Karol Kalabus. Súperili s tými najlepšími z okolitých škôl a obstáli. Alex Lörincz si svojím prednesom vybojoval 1. miesto vo svojej kategórii a bude ďalej reprezentovať Kolárovice v súťaži Vajanského Martin. Aj ostatní sa popasovali s náročnou konkurenciou a obstáli so cťou. Získali cenné skúsenosti, spoznali nových kamarátov a strávili príjemné dopoludnie s umeleckým slovom zavŕšené už tradične sladkou bodkou v cukrárni.

Alexovi želáme veľa šťastia v umeleckom prednese poézie v regionálnej súťaži Vajanského Martin.