Slovensko spieva!

Picture-Taker-X6IElK
... bol názov výchovného koncertu, ktorý obohatil naše vyučovanie 11. októbra 2019. Do našej školy opäť zavítali naši obľúbení speváci, Jaro Gažo a Radko Pažej z OZ Škola života. Na ich hudobné vystúpenie sme sa veľmi tešili. Vypočuli sme si niekoľko ľudových piesní z  hlavných folklórnych regiónov Slovenska. Prostredníctvom známych piesní sme sa preniesli na Myjavu, Detvu, Horehronie, navštívili sme Oravu, Terchovú i východné Slovensko. So skvelými spevákmi sme si poriadne, od srdca zaspievali !!! Veď koho by už neoslovila Lipová lyžka...., Sokoly..., Na tej Detve...
Aj sme si na konci povedali... Načo pôjdem domov.... keď nám je tu s pesničkami tak výborne! Atmosféra bola vynikajúca! Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie!

Ďakujeme...a prajeme všetko dobré a veľa tvorivých nápadov