Netradičné vyučovanie

Picture-Taker-1FvcNP
V stredu 2. 12. 2015 sa v našej škole učilo netradičným spôsobom a v netradičnom priestore našej telocvične. Žiaci 1. - 4. ročníka sa zúčastnili na multimediálnom predstavení "Čarodejka príroda" a starší žiaci 5. - 9. ročníka absolvovali interaktívnu prednášku "Virtuálny vesmír". Obe predstavenia realizoval p. Mgr. Karol Petrík zo  spoločnosti pre vedu a vzdelanie Astronyx. Predstavenia boli realizované s použitím najmodernejšej audiovizuálnej a výpočtovej techniky. Pútavý obrazový materiál a videomateriál bol premietaný na dve veľkoformátové plátna. Predstavenie bolo doplnené o živé hudobné vystúpenia a v piesňach ukryté odpovede na súťažné otázky, týkajúce sa prednášanej témy.
Záujem našich žiakov o túto oblasť bol obrovský, tešíme sa na jeho ďalšie predstavenie.