Okresné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín

Picture-Taker-uW704S
Štyria žiaci na stupňoch víťazov! V okresnom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín, ktorá sa uskutočnila 18. 3. 2022 v CVČ v Bytči, nás reprezentanti z našej školy zastupovali viac ako úspešne. S veľkou radosťou oznamujeme, že 1. miesto v 1. kategórii, za recitáciu poézie získal Timotej Komada, žiak z II.A triedy. Ďalej bude našu školu reprezentovať v krajskom kole. Držíme mu palce, prajeme pevné nervy a úspech.

V 2. kategórii získal za recitáciu prózy krásne 2. miesto Tomáš Votava, žiak V.A triedy.

Z rovnakej triedy je aj ďalší úspešný recitátor, Martin Drličiak, ktorý sa umiestnil na výbornom 3. mieste za recitáciu poézie. Naša škola mala ohnivko aj v 3. kategórii, kde sa na skvelom 3. mieste umiestnila s recitáciou prózy žiačka VIII.A triedy – Alexandra Lutišanová.

Gratulujeme všetkým umiestneným žiakom a za peknú reprezentáciu a šírenie dobrého mena našej školy všetkým zúčastneným ďakujeme.