Školský karneval

Picture-Taker-DHkvGQ
Fašiangy sú symbolom veselosti, zábavy a hlavne obdobím maškarných karnevalov. Aj v našej škole sa stal karneval tradíciou. V tomto roku sa konal  vo štvrtok 21. januára 2016. Žiaci si vždy pripravia masky, ktorými nás prekvapia. A tento rok sa veru fantázii opäť hranice nekládli. Žiaci sa vo svojich maskách predviedli v telocvični a počas toho ich sledovala svojím bystrým okom naša porota. Najkrajšie masky dostali sladkú odmenu. Veselá nálada nás sprevádzala počas celého poobedia. Všade, kde ste sa obzreli, tak ste mohli vidieť úsmev a žiarivé očká našich zamaskovaných žiakov. O hudbu a dobrú náladu sa postaral Paľko Hrobárik, náš bývalý žiak.
Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k usporiadaniu tohtoročného  karnevalu. Ďakujeme samotným maskám a tvorivým mamičkám a oteckom, ktorí pomáhali masky vytvoriť. Želáme si, aby sme sa na karnevale o rok stretli znova a už teraz sa veľmi tešíme.