Muzikálový mix

Picture-Taker-hzYsPK
Dňa 20. decembra 2018 bolo na pôde našej školy opäť veselo, pretože všetky vekové kategórie žiakov sa zapojili do spevu muzikálových pesničiek v podaní nám už známej dvojice Jara Gaža a Rada Pažeja z Občianskeho združenia Škola života. V muzikálovom pásme odzneli skladby z najznámejších slovenských, českých a zahraničných muzikálov - Neberte nám princeznú, Na skle maľované, Pomáda, Dracula, Cigáni idú do neba, Mamma mia a mnohé ďalšie, ktoré boli a zostanú ako najúspešnejšie hity skupín ABBA, QUEEN, Bee-Gees. Spev bol oveľa jednoduchší, nakoľko celým koncertom sprevádzaná videoprojekcia bola doplnená o texty skladieb. Od celosvetových muzikálov sme sa „dospievali“ až k známym vianočným pesničkám, ktoré symbolizovali začiatok Vianoc.