Pytagoriáda – okresné kolo

Picture-Taker-XhZLqm
Minulý týždeň sa v dňoch 29. a 30. 3. konalo okresné kolo Pytagoriády elektronickou formou aj na našej škole. Úspešných riešiteľov školského kola sme mali 10: Dušan Benko (3A), Michal Drličiak (3A), Lea Dzúriková (3A), Kristína Mesiačková (3A), Šimon Skukálek (3A), Laura Žabčíková (3A), Samuel Kremeň (4A), Daniela Bátrnová (6A), Nicol Gáliková (6A), Alex Lőrincz (7B), ktorí postúpili do okresného kola, kde bola konkurencia naozaj vysoká. Tešíme sa, že aj napriek náročnej dobe sa tejto známej matematickej súťaže zúčastnili. Aj keď sa naši žiaci na výsledkovej listine úspešných riešiteľov neumiestnili, sme radi, že si našli čas a mohli tak reprezentovať našu školu a mohli získať cenné skúsenosti do budúcna. Vyslovujeme im veľkú vďaku, ako aj pani učiteľkách a pánovi učiteľovi, ktorí ich s trpezlivosťou vedú k  objavovaniu matematiky.