Vybíjaná – vianočný darček

Picture-Taker-Q3Icr8
Obrovský úspech a radosť zažili naši žiaci na Školských majstrovstvách Slovenska vo vybíjanej najmladších žiakov. Svoje víťazstvá si postupne „vychutnávali“ v Bytči na okresnom a regionálnom kole, v Dolnom Kubíne na krajskom kole, kde získali najcennejší kov – zlato. Po úspešných kolách postúpili medzi 8 najlepších družstiev Slovenska, ktoré si medzi sebou zasúťažili 11. a 12. decembra 2018 v Trnave. Po vzájomných zápasoch sa žiaci 3. a 4. roč. umiestnili na veľmi peknom 3. mieste, ktoré má pre našu školu nesmierny význam, posolstvo,... Veríme, že čas, ktorý spolu aktívne zdieľame v školskej i mimoškolskej činnosti, má zmysel a po určitom čase a námahe prinesie aj vytúžené „ovocie“. Kľúčovým článkom vo vzdelávaní naďalej zostáva učiteľ, ktorý žiakov motivuje k lepším výsledkom a výkonom. Poďakovanie preto patrí našej kolegyni, p. uč. Vlaste Skukálkovej, ktorá spoločne s deťmi „uplietla nádhernú niť víťazstiev“.

Vivat to champions!

Vanessa Miková – najlepšia žiačka turnaja,
Riana Kaštanová, Milan Lukniš, Šimon Šmehyl, Dávid Židek, Matúš Dadlík, Dominika Dižová, Nicol Gáliková, Klára Gendiarová, Paulína Hrobáriková, Dominika Mičacíková, Jakub Skukálek.