Okresné kolo vo volejbale

Picture-Taker-7HSkJr
Dňa 22. marca 2018 sa v telocvični ZŠ na Ul. mieru v Bytči uskutočnilo okresné kolo vo volejbale žiačok základných škôl. Turnaja sa zúčastnilo 6 základných škôl z okresu Bytča. Naše súťažiace bojovali v skupine A spolu s dievčatami zo ZŠ Ul. mieru v Bytči a ZŠ Veľké Rovné. Ich vysoké športové nasadenie, úspešné podania a technika hry im priniesli úspech v podobe víťazstva nad uvedenými družstvami. Vo finále sa stretli s hráčkami zo skupiny B - dievčatami zo ZŠ Štiavnik, kde bez zaváhania zaslúžene zvíťazili.
Školu reprezentovali: Barbora Šichmanová, Monika Hruštíncová, Majka Škorubová, Eliška Krajčíová, Vanessa Rašíová, Julka Komadová, Barbara Dižová a Monika Kytková.

Všetkým dievčatám ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a  želáme veľa úspechov a športového šťastia v regionálnom kole vo volejbale.