Beseda s futbalistami

Picture-Taker-mL6GWf
„Zelená je tráva, futbal to je hra a kto góly dáva len ten vyhráva...“ táto dobová futbalová hymna už „rozprúdila krv“ nejednému hráčovi a fanúšikovi futbalu. Obdobný pocit zažili aj naši žiaci 11. apríla 2019, keď sa mohli osobne stretnúť s futbalistami MŠK Žilina. Róbert Boženík a Benson Anang sa aspoň na malú chvíľku stali „kolárovickými hviezdami“ a trpezlivo odpovedali na zvedavé otázky žiakov, ktoré sa týkali ich denného režimu, stravovania, dosiahnutých športových výsledkov a trávenia voľného času. Marketingový manažér Juraj Vitko, viedol takmer celú besedu a žiakov odmenil vstupenkami na zápas MŠK Žilina a ŠK Slovan Bratislava. Samozrejme, najkrajšou odmenou pre žiakov bola autogramiáda známych futbalistov.