Otvorenie školského roka 2020/2021

Vážení rodičia a milí žiaci,

otvorenie školského roka 2020/2021 sa uskutoční 2. septembra 2020 o 8 hod. Dochádzka na vyučovanie je pre žiakov povinná. Úvodné pokyny a informácie späté s priebehom vyučovania v čase od 2. 9. do 14. 9. budú žiakom poskytnuté v kmeňových triedach, preto je potrebné, aby si žiaci priniesli prezuvky a písacie potreby. Počas výučby, činnosti ŠKD, CVČ a projektovej mimoškolskej činnosti budeme dodržiavať protiepidemiologické opatrenia, rešpektovať rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR a Manuál pre základné školy a školské zariadenia MŠVVaŠ SR https://www.minedu.sk/data/att/17073.pdf, ktorý podlieha pravidelnej aktualizácií.

Novoprijatí žiaci 1. ročníka sú srdečne vítaní v sprievode 1 rodiča s rúškom.

Zároveň žiadame rodičov o vyplnenie Zdravotného dotazníka a vyhlásenia zákonného zástupcu dieťaťa/žiaka pred začiatkom nového školského roka 2020/2021 – príloha č.1.

Pri každom prerušení dochádzky žiaka do základnej školy v trvaní viac ako 3 dni predloží rodič triednej učiteľke/triednemu učiteľovi Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti – príloha č.2.

Do 14.09.2020 budeme vykonávať ranný filter – meranie telesnej teploty. Žiaci 1. stupňa ZŠ majú odporúčané nosiť rúška, ostatní žiaci budú povinne nosiť rúško všade vo vnútorných priestoroch školy, vrátane svojej triedy.

Za pochopenie Vám vopred veľmi pekne ďakujeme.