2% dane

Picture-Taker-I9EIPs
Vážení rodičia a priatelia školy,

prostredníctvom Nadácie Spoločne pre región sme v roku 2019 získali 1283,00 Eur. Pevne veríme, že aj tento rok sa rozhodnete darovať 2% z Vašich daní a pomôžete nám rozšíriť fond učebných pomôcok a vzdelávacích materiálov na skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu.

Ak ste zamestnanec a ročné zúčtovanie dane robí za Vás zamestnávateľ, tak požiadajte zamestnávateľa, aby Vám do 15. 02. 2020 vykonal ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov a vystavil Potvrdenie o zaplatení dane. V škole si vyzdvihnite prostredníctvom detí alebo si stiahnite z web stránky školy (www.zskolarovice.sk) Vyhlásenie o preukázaní 2% z dane a vyplňte potrebné údaje, v tlačive sú už vyplnené údaje o prijímateľovi – Nadácia Spoločne pre región. Potvrdenie o zaplatení dane a Vyhlásenie o preukázaní 2% dane doručte do školy do 24. apríla 2020.

Ak podávate daňové priznanie ako fyzická osoba alebo právnická osoba, priamo vo formulári na daňové priznanie je kolónka, kde vypíšete potrebné údaje o prijímateľovi:

Právna forma: Nadácia
Obchodné meno: Nadácia Spoločne pre región
Sídlo: Framborská 12 Súpisné číslo: 12
PSČ: 010 01 Obec: Žilina

ĎAKUJEME!

VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby