Zmena formy vzdelávania

Picture-Taker-XYKi7P
Vážení rodičia,

od 7. apríla 2021(streda) obnovujeme prevádzku materskej školy a školské vyučovanie pre žiakov 1. až 4. ročníka ZŠ.

Základnou požiadavkou nástupu do školy je bezpríznakový zdravotný stav žiaka (sledovanie príznakov typických pre ochorenie Covid – 19: kašeľ, horúčka, dýchavičnosť, strata chuti alebo čuchu) a pretestovanie aspoň jedného zákonného zástupcu žiaka žijúceho s ním v spoločnej domácnosti. Test nemôže byť starší ako 7 dní.

Škola prijme na prezenčné vyučovanie len žiaka, ktorý sa preukáže 7. apríla 2021 vyplneným a podpísaným čestným vyhlásením, ktoré si môžete stiahnuť z prílohy alebo Vám bude poskytnuté v papierovej forme.

Žiak predloží triednej učiteľke k nahliadnutiu kópiu potvrdenia o vykonaní testu zákonného zástupcu, ktorá mu bude po kontrole údajov vrátená.

Školský klub detí a školské stravovanie bude v prevádzke.

Žiaci 5. až 9. roč. ZŠ pokračujú naďalej v dištančnom vzdelávaní – z domu.

Čestné vyhlásenie