Usmernenie k otvoreniu školy od 1. júna 2020

Vážení rodičia,

obnovenie školského vyučovania začne 1. júna 2020. V pondelok si spoločne pripomenieme Deň detí, je však potrebné, aby si žiaci 1. až 4. roč. priniesli do školy učebnice a zošity podľa rozvrhu. Pre žiakov 5. ročníka bude na nasledujúce obdobie upravený rozvrh hodín, v pondelok budeme postupovať podľa stanoveného rozvrhu takto:

Trieda

1.
2.
3.
4.
5.
V. A
MAT
SJL
GEO
DEJ
V. B
SJL
MAT
ANJ

Podrobnejšie informácie ohľadom obnovenia prevádzky ZŠ si môžete prečítať v prílohe č. 1: Usmernenie k otvoreniu školy od 1. júna 2020.
Zároveň Vás žiadame, aby ste si stiahli a vyplnili prílohu č.2 - Vyhlásenie zákonného zástupcu o zdravotnom stave a v pondelok prostredníctvom detí odovzdali triednym učiteľkám/učiteľovi. Ak nebudete mať takúto možnosť, hneď v prvý deň školského vyučovania Vám poskytneme vytlačené Vyhlásenie.
Za pochopenie Vám vopred veľmi pekne ďakujeme.