Školský karneval

Picture-Taker-BQCEJT
Fašiangy sú symbolom veselosti, zábavy a hlavne obdobím maškarných karnevalov. A taký fašiangový karneval nechýbal ani na našej základnej škole. Uskutočnil sa 19. januára (piatok). Karneval organizuje naša škola pravidelne už každý rok a žiaci sa doň radi zapájajú. Vždy si pripravia masky, ktorými nás prekvapia. A tento rok sa veru fantázii opäť hranice nekládli. Žiaci sa vo svojich maskách predviedli v pekne vyzdobenej telocvični a počas toho ich sledovala svojím bystrým okom naša porota. A nemali to veru vôbec jednoduché. Tie najkrajšie boli odmenené sladkými odmenami. Okrem toho dostali všetci žiaci balíčky so sladkosťami a ovocím od RZ. Po vyhodnotení masiek nasledovala diskotéka, ktorú viedol Paľko Hrobárik.
Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k usporiadaniu tohtoročného karnevalu. Ďakujeme samotným maskám a tvorivým mamičkám a oteckom, ktorí pomáhali masky vytvoriť. Želáme si, aby sme sa na karnevale o rok stretli znova a už teraz sa veľmi tešíme. A že sme sa skutočne vynikajúco bavili, môžete vidieť i na fotkách na web stránke našej školy.